Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кафедра Метрології та Інформаційно-Вимірювальних Технологій



Всеукраїнська студентська олімпіада за напрямом
«Метрологія, стандартизація та сертифікація»

Згідно наказу №1190 Міністерства освіти і науки України від 02.12.2010р. Всеукраїнської студентської олімпіади за напрямом «Метрологія, стандартизація та сертифікація», яка проводиться 22-24 березня 2011р. у Національному університеті «Львівська політехніка».

Результати олімпіади: Дороніна Марина Анатолівна - 3 місце із 33 можливих

Інших студентів було нагороджено дипломами І-го ступеня за визначні знання в галузі метрологічного забезпечення (Швачка М.), ІІ-го ступеня за успішне розв'язування задач (Гуляєв К.), ІІ-го ступеня за визначні знання в галузі сертифікації (Харламова Ю.).

Урочисте відкриття Олімпіади відбулося в актовій залі головного корпусу, її учасників привітали проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Васильович Федасюк, директор Інституту комп'ютерних технологій, автоматики та метрології Богдан Івановия Стадник та завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Петро Гаврилович Столярчук.

Учасники Всеукраїнської студентської олімпіади та керівники студентських груп зустрілися за Круглим столом, який провела секретар Олімпіади доцент кафедри метрології, стандартизації та сертифікації Наталя Євгенівна Гоц. Молодь вела зацікавлену розмову про підготовку фахівців з метрології, стандартизації та сертифікації, яку проводять їхні кафедри, обговорювала тематику студентських наукових досліджень, практичних розробок, ділилися досвідом організації студентської наукової роботи та інш.

(Зліва направо: Боркун Тетяна, Швачка Микола, Дороніна Марина, Харламова Юлія, Гуляєв Костянтин)


Учбові досягнення
© 2006-2020 Інформація про сайт