Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кафедра Метрології та Інформаційно-Вимірювальних ТехнологійVI всеукраїнська науково-технічна конференція для студентів, аспірантів та молодих вчених 

НАУКОВА ВЕСНА 2015

2 квітня на кафедрі метрології та інформаційно-вимірювальних технологій відбулося засідання секції - метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології . В конференції прийняли участь близько 30 студентів, аспірантів та молодих вчених з ДВНЗ «Національного гірничого університету». А також до нас завітали студенти з Дніпродзержинського енергетичного технікуму (м. Дніпродзержинськ), Криворіжського національного університету (м. Кривий Ріг) , Національного авіаційного університету (м. Київ).

Керівник секції - к.т.н., доцент кафедри МІВТ Глухова Наталія Вікторівна.

Секретар секції – аспірант кафедри МІВТ Дороніна Марина Анатоліївна.


научно-техническая конференция

Призерами VI всеукраїнської науково-технічної конференції "НАУКОВА ВЕСНА 2015" у секції метрологія, інформаційно-вимірювальні технології та вимірювальна техніка стали:

1 місце - Ткаченко К.І., студентка гр. МВ-12

2 місце - Бєлік Т.М., студентка гр. МВ-11

3 місце - Попова Д. П., студентка гр. МВ-13

3 місце - Земляний О. С., студент гр. МВ-11


Грамотою за найкращу доповідь була нагороджена Хохотва Г. О., студентка гр. МЕ-13-1/9 та грамотою за креативний підхід були нагороджені Сторожко Р. Р. і Клюшник В. Б., студенти гр. МЕ-13-1/9 Дніпродзержинського енергетичного технікуму, які завітали до нас під керівництвом викладача Коваленко В.В.


Усім дякуємо за учать та бажаємо успіхів у майбутніх досягненнях!

Будемо чекати на вас у наступному році!


Студентська наука
© 2006-2020 Інформація про сайт