Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кафедра Метрології та Інформаційно-Вимірювальних ТехнологійНОВИНИ КАФЕДРИ


1 < 2 > 3 4 5

Шановні студенти, аспіранти та молоді вчені!

Запрошуємо Вас прийняти участь у першій науково-технічній конференції "МОЛОДЬ: НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ", що відбудеться 3-4 грудня 2013 р. за адресою: Державний ВНЗ "НГУ", пр. Карла Маркса, 19, м Дніпропетровськ, 49005.

Для забезпечення своєчасної підготовки матеріалів конференції необхідно до 15 листопада 2013 р. заповнити заявку і надати (надіслати) її до оргкомітету конференції.ВІТАЄМО!


студента групи МВ-11-1 Головка Вадима Сергійовича, робота якого посіла перше місце у номінації "Краща робота в галузі метрологічного забезпечення вимірювань" всеукраїнського конкурсу корпорації National Instruments (науковий керівник доц. Глухова Н.В.).
ВІТАЄМО!

Хилов.JPG

Згідно наказу № 651 Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо присвоєння вчених звань від 31.05.2013 присвоєне вчене звання професора Хілову Віктору Сергійовичу.


ВІТАЄМО!

Иконникова.JPG

15 травня 2013 р. об 14.30 у Національній металургійній академії України відбувся захист кандидатської дисертації асистента кафедри Іконнікової Наталії Анатоліївни.ВІТАЄМО!

Згідно наказу Про затвердження рішень Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щодо присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань від 25 квітня 2013 року затверджено рішенням спеціалізованої вченої ради про присудження наукового ступеня кандидата наук інженеру-програмісту Козіній Інні Валеріївні.
Новини кафедри
© 2006-2021 Інформація про сайт