Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кафедра Метрології та Інформаційно-Вимірювальних ТехнологійВсеукраїнська студентська олімпіада за напрямом ”Метрологія, стандартизація та сертифікація”

У Львівській політехніці 23 — 26 квітня проходила Всеукраїнська студентська олімпіяда з напряму „Метрологія, стандартизація та сертифікація“, в якій взяло участь 35 студентів зі споріднених вишів України.

olimpiada_Lviv.JPG

Зліва-направо: Омеліч Єлизавета Вікторівна, Харламова Юлія Миколаївна, Рудейко Анастасія Миколаївна.

Учасників олімпіади привітали голова оргкомітету проректор Дмитро Федасюк, його заступник завідувач кафедри метрології, стандартизації та сертифікації ІКТА професор Петро Столярчук та відповідальний секретар олімпіяди доцент Наталія Гоц. Згодом три години в одній із аудиторій кафедри учасники олімпіяди розв’язували завдання з метрології, стандартизації та сертифікації.

Після того, як учасники виконали завдання, члени журі визначили переможців. Перше місце посіла Анна Мороз (Харківський національний університет радіоелектроніки), друге місце розділили Анастазія Вихрест (Львівський національний аграрний університет) та Юлія Харламова (ДВНЗ „Національний гірничий університет“ із Дніпропетровська). Чотири третіх місця отримали В’ячеслав Ліпов (Одеська державна академія технічного регулювання та якости), Христина Серкез (Львівська політехніка), Анастасія Темненко (ДВНЗ „Донецький національний технічний університет“) та Катерина Ганюкова (Національний технічний університет „ХПІ“).

Також відзначили дипломами ІІ-го ступеню - Рудейко Анастасію за найкраще розв'язування метрологічних задач та ІІІ-го ступеню - Омеліч Єлизавету за визначні знання в галузі стандартизації.


Учбові досягнення
© 2006-2020 Інформація про сайт