Національний ТУ «Дніпровська політехніка» — відповідність Часу
Кафедра Метрології та Інформаційно-Вимірювальних ТехнологійПереваги, з яких слід обрати навчання у нас!


У зв’язку зі стрімким розвитком та впровадженням інформаційно-вимірювальних технологій, комп’ютеризації, автоматизації виробництв та удосконалення баз метрологічного забезпечення, попит на фахівців в галузі метрології та інформаційно-вимірювальних технологій постійно зростає.

МИ ГОТУЄМО ФАХІВЦІВ, ЩО ВМІЮТЬ:

 • працювати з сучасними засобами вимірювання;
 • розробляти математичне та програмне забезпечення;
 • створювати сучасні інформаційно-вимірювальні технології та системи;
 • проводити метрологічний контроль, нагляд та експертизу.

 • hardware.png

  Протягом усього терміну навчання студенти отримують глибокі знання з сучасних інформаційних та інформаційно-вимірювальних технологій, електроніки, метрології, стандартизації, сертифікації, мікропроцесорної та комп’ютерної техніки, аналогової та цифрової вимірювальної техніки, систем контролю та технічної діагностики. Це дозволяє їм вільно орієнтуватись в оточуючому середовищі і знаходити своє місце в умовах ринкової економіки.

  Загалом студенти отримують знання більш ніж з 63 дисциплін фундаментальної та професійної підготовки, гуманітарних та соціально-економічних напрямків. Освітній процес відбувається за допомогою сучасних методів та засобів навчання, під керівництвом висококваліфікованих професорів та викладачів.

  За весь курс навчання студенти освоюють такі програмні продукти як: MathCAD, MatLab, Simulink, AutoCAD, Delphi, Labview, Electronic Workbench, C++, Assembler, Microsoft Office.

  Підготовка за ступенем бакалавр здійснюється 4 роки. Після набуття ступеня бакалавра, провчившись 1 рік і захистивши науково-дослідну роботу (проект), випускник отримує ступінь магістра (спеціаліста).

  Дипломований спеціаліст здобуває кваліфікацію: фахівець з метрології та інформаційно-вимірювальних технологій. Високий рівень підготовки дозволяє випускникам легко працевлаштовуватися та бути затребуваними на ринку праці.

  Наші студенти успішно займаються науковою діяльністю, приймають активну участь в конференціях різного рівня. Традиційно студенти lll та lV курса приймають участь у всеукраїнських олімпіадах в галузі «Метрології та вимірювальної техніки» та «Метрології, стандартизації і сертифікації». Показуючи високий рівень підготовки вони щорічно стають призерами олімпіад. Найкращі студенти приймають участь у міжнародних конкурсах National Instruments, де також посідають призові місця.

  Якщо ви бажаєте стати фахівцем з метрології та інформаційно-вимірювальних технологій, тоді приєднуйтесь до нас! Ми допоможемо вам здобути якісну освіту та реалізувати свої здібності та талант!

  Інформація про НГУ, приймальна комісія


  Абітурієнтам
  © 2006-2022 Інформація про сайт